www.hotel-ubytovani.com
Penzion Český Krumlov Na Kovárně - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Český Krumlov Na Kovárně - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Český Krumlov Na Kovárně - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Český Krumlov Na Kovárně -  je k dispozici připojení na internetPenzion Český Krumlov Na Kovárně - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Český Krumlov Na Kovárně - přijímá kreditní karty VISAPenzion Český Krumlov Na Kovárně - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Český Krumlov Na Kovárně - přijímá kreditní karty JCBPenzion Český Krumlov Na Kovárně - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Český Krumlov Na Kovárně - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Český Krumlov Na Kovárně - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Český Krumlov Na Kovárně - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 

Penzion Na Kovárně
Rooseveltova 25, Český Krumlov 38101
Česká Republika
Pension-Cesky-Krumlov-Na-Kovarne@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 10 m/s
Penzion Na Kovárně ubytování Český Krumlov Aktuální počasí skoro zataženo
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion Na Kovárně - ubytování Český Krumlov | Vítejte

 
Penzion Český Krumlov Na Kovárně Rodinný pension Na Kovárně v Českém Krumlově, jehož budova pochází ze 16. století a na němž byla zachována barokní fasáda, vám poskytne příjemné prostředí pro ubytování. Pension Na Kovárně se nachází v historickém centru Českého Krumlova, můžete si tak vychutnat příjemné toulky po městských uličkách.

Ubytování
Ubytování v penzionu Na Kovárně v Českém Krumlově  je vhodné pro jednotlivce, skupiny a rodiny s dětmi. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, TV s CZ programy a k dispozici je internet. Celková kapacita penzionu Na Kovárně v Českém Krumlově v  penzionu je max. 18 lůžek. Parkování je možné na vyhrazených místech před penzionem. Jsou akceptovány platební karty.

Restaurace
Snídaně v penzionu Na Kovárně v Českém Krumlově  jsou podávány formou bufetu v denním baru s malým salonkem. Denní bar je spojen s recepcí.

Okolí
Český Krumlov  je okresní město v Jihočeském kraji, zhruba 25 km jižně od Českých Budějovic. Rozkládá se pod hřebenem Blanského lesa a protéká jím řeka Vltava. Jedná se o významné turistické centrum Jižních Čech. Středověké centrum města, které obklopuje meandry Vltavy, je od roku 1963 městskou památkovou rezervací a od roku 1992 je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.